офіційний сайт Кіцманської єпархії
Головна Архієрей Єпархія Історія Благочиння Новини Проповіді Статті Духовенство Парафії

Архиєпископ Чернівецький і Кіцманський ОНУФРІЙ

День пам’яті прп.Онуфрія Великого

Неділя 4-та після П’ятидесятниці

Чернівецькому топогеодезичному центру виповнилося 74 ро ...

З Чернівців на військові навчання відправили першу груп ...

Неділя 6-та після П’ятидесятниці, славних і всехвальних ...

Журнал засідання Священного Синоду 8 липня 2015 р.

Чернівці попрощалися з Вадимом Ситніковим

9-11-2014 День пам'яті св.вмч.Димитрія Солунського

08 листопада 2014 року у день пам’яті св.вмч.Димитрія Солунського Високопреосвященнійший Онуфрій Архієпископ Чернівецький і Кіцманський відвідав парафію Свято-Димитрівську парафію хутір Кошелівка  с.Банилів-Підгірний Сторожинецького благочиння. Його Високопреосвященство зустрів з вітальним словом настоятель храму прот.Петро Череп’юк. Після зустрічі Високопреосвященнійший Владика відправив Божественну літургію свт.Іоанна Златоуста у співслужінні духовенства.

Після завершення літургії був відправлений чин малого освячення води та відбулася хресна хода навколо храму.

Хутір Кошелівка,  колись був самостійним селом, яке було розташоване в долині між горами. Окрасою цього села була дерев’яна церква Святого Дмитра, збудована у 1875 році майстрами з Галичини. Але після закінчення Другої світової війни його мешканців в одну ніч було вивезено до Сибіру, а їх помешкання були винищені за нібито підтримку підрозділів ОУН УПА, які діяли на Підгір’ї.

Тому церква виявилась розташованою поза найвіддаленішим хутором с.Банилів-Підгірний. Незважаючи на це в храмовий день до церкви прибуло велика кількість прихожан.

Як розповідають місцеві, ще далі за горою знаходиться одиноке помешкання жінки похилого віку, однієї із тих, хто повернувся додому після заслання, яка живе без електрики та взимку її звичайними гостями є вовки та ведмеді.

 

Також цього дня Високопреосвященнійши Владика разом з духовенством Кіцманської єпархії завітали поздоровити з Днем ангела та 50-літнім ювілеєм настоятеля храму св.вмч.Іоана Сучавського с.Мигово Вижницького благочинного митр.прот.Дмитра Вайпана.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кафедральний собор Різдва Христового

Чернівецьке благочиння

Заставнівське благочиння

Кіцманське благочиння

Вижницьке благочиння

Сторожинецьке благочиння

Хотинське благочиння

Офіційний сайт Чернівецько-Кіцманської єпархії