офіційний сайт Кіцманської єпархії
Головна Архієрей Єпархія Історія Благочиння Новини Проповіді Статті Духовенство Парафії

вхід на сайт

Архиєпископ Чернівецький і Кіцманський ОНУФРІЙ

 

Православна Буковина » Освячення автомобілів для АТО

25-03-2015 Освячення автомобілів для АТО

У неділю 22 березня  в дворі Свято-Покровського храму с. Мамаївці архиєпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій освятив три автомобілі для військових  першої окремої танкової  бригади механізованого батальону м. Волноваха, окремої бойової прикордонної  комендатури м. Велика Новосілка та 128 гірськопіхотної бригади. 

Придбані автомобілі були за кошти жертводавців більшою мірою с. Мамаївці: Шведа Ярослава, Смереки Сергія, Глібки Василя, Лагодина Віктора, Клюсика Віталія, Маковея Андрія, Грозинського Івана, Новосада Віктора, Гошовського Ярослава та багато інших парафіян нашого храму.

Також хочеться відзначити,що до збору коштів долучились і парафії Кіцманської єпархії: Архистратига Михаїла с. Драчинці,

св.мч. Валентини Палестинської с. Панка, св.пр.Іллі с. Шепіт, Церкви Успіння Пресвятої Богородиці та Різдва Іоанна Предтечі с.Бобівці, Свято-Покровська та св.вмч Юрія Переможця церкви с.Нова Жадова, Свято-Покровська церква с.Веренчанка, Церква св.вмч.Варвари с.Лопушна, Успіння Пресвятої Богородиці с. Оршіці(центр), велику активність виявили церкви Різдва Пресвятої Богородиці та св.вмч.Димитрія Солунського с.Банилів-Підгірний.

Особливу вдячність хочеться висловити сільському голові с. Мамаївці Угринчуку Сергію Захаровичу за організаційну підтримку та настоятелю Свято-Покровського храму с. Мамаївці прот. Іоану Чокалюку за організацію та координацію всього процесу, а також парафіянам Покровського храму, які чотири доби працювали, щоб заповнити автомобілі смачними домашніми продуктами.

Частинку серця, частинку душі жертводавці і трудівники передали в зону АТО нашим військовим з молитвою і вірою що Україна наша залишиться цілісною. Миру, хай дасть Бог миру нашій Батьківщині, а наші сини і дочки, батьки, чоловіки і дружини брати і сестри повернуться неушкодженими, а діти наші хай зростають щасливими це є той найбільший дар якого жертвуючи просимо у Бога. 

Кафедральний собор Різдва Христового

Чернівецьке благочиння

Заставнівське благочиння

Кіцманське благочиння

Вижницьке благочиння

Сторожинецьке благочиння

Хотинське благочиння

 

Офіційний сайт Чернівецько-Кіцманської єпархії