офіційний сайт Кіцманської єпархії
Головна Архієрей Єпархія Історія Благочиння Новини Проповіді Статті Духовенство Парафії

Архиєпископ Чернівецький і Кіцманський ОНУФРІЙ

Архіпастирський візит до Свято-Успенської парафії села ...

Архієрейське богослужіння в день свята Винесення чесних ...

Парафія св. пророка Іллі с. Долішній Шепіт відсвяткувал ...

Архієпископ Онуфрій взяв участь у святкових заходах з н ...

Відбувся дитячо-юнацький православний табір 2016 - ,,Хр ...

Богослужіння в день свята Преображення Господнього

Богослужіння у 9-ту неділю після П’ятидесятниці

Богослужіння в сьому неділю після П’ятидесятниці

У Черніцях відсвяткували день десантника

Архіпастирський візит до парафії Успіння Пресвятої Бого ...

12-08-2016 Відбувся дитячо-юнацький православний табір 2016 - ,,Християнська родина”

Вже склалася гарна традиція проведення літніх таборів для молоді деякими єпархіями Української Православної Церкви Київського Патріархату. З благословення Високопреосвященнійшого Онуфрія, архієпископа Чернівецького і Кіцманського, у цьому році до цієї доброї справи знову долучилася Кіцманська єпархія. З 1 по 8 серпня розтаборувалося наметове містечко на території відпочивального комплексу «Аква-Плюс» неподалік від міста Чернівці. Це вже був третій проведений тут табір. Щороку кількість таборян збільшується. 

Метою проведення таких таборів є духовне єднання молоді. Спільні молитви, духовні бесіди, взаємодопомога в житті табору та ігрових змаганнях формували справжню християнську громаду (родину). 

Духовні бесіди проводили ієрей Іван Папущак – голова єпархіального відділу у справах мороді, настоятель храму св. мч. Валентини Палестинської с. Панка, та протоієрей Михаїл Іліка – настоятель Свято-Юріївського храму с. Виноград. Тематикою цьогорічного табору було «Церква – будівля, церква – громада». Окремо для підлітків було проведено бесіду «я стаю дорослим». Із духовенства долучились до проведення табору протоієрей Василь Угрин – благочинний м. Чернівці, ієрей Сергій Орловський – клірик Вінницької єпархії, ієрей Василь Чебан – настоятель Хресто-Воздвиженського храму с. Нові Бросківці та диякон Василь Пазюк – клірик Свято-Миколаївського храму м. Заставна зі своїми родинами. 

Ігри, які проводилися, мали повчальний зміст. Цікавими виявилися театральні постановки розповідей-притч на вечірній ватрі, «Брейн ринг» на знання Закону Божого між куренями. Після гри «Стратегія» чи «Форт Боярд» дружба міцніла між таборянами. Не менш цікавою була гра «Поле чудес». Проводились різні майстерки: вокальна, де вчились співати гарну пісню-молитву; робили ляльки-мотанки, з бісеру – прапорці, з ниток – оригінальні кутасики, з полімерної глини – брилки та сережки. Не обійшлося і без переспівок біля ватри. Добре повеселилися на останній ватрі переглядаючи «Таборовий Єралаш». 

Логічним завершенням табору стала Божественна Літургія, на котрій кожен таборянин мав змогу посповідатися та причаститися Тіла і Крові Христових. На богослужіння приїхали хор та прихожани храму св. Валентини с. Панка, Сторожинецького благочиння. 

Побувши у таборі декілька днів, розумієш, що це чудова країна. Тепла родинна атмосфера сприяла вибору назви цьогорічного табору – «Християнська родина» (у минулому році – «Осина феєрія», через велику кількість ос). 

Тиждень пролетів швидко, проте кожен таборянин ще не раз буде згадувати ту теплоту, дружбу та радісне привітання «Христос посеред нас!».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлана Іліка,

викладач недільної школи с. Виноград 

 

Кафедральний собор Різдва Христового

Чернівецьке благочиння

Заставнівське благочиння

Кіцманське благочиння

Вижницьке благочиння

Сторожинецьке благочиння

Хотинське благочиння

Офіційний сайт Чернівецько-Кіцманської єпархії