Б І О Г Р А Ф І Я

                        

Протоієрей Микола Іванович Красовський народився 14 вересня 1965 року в християнській родині в селі Драчинці Кіцманського району Чернівецької області .

В 1973 році почав навчання в середній школі, в 1983 році закінчив.

з 1983 по 1985 рр.служив у армії.

З 1985 року  почав працювати помічником майстра на текстильній фабриці.

В 1986 році одружився на дівчині православного віровизнання Ротар Олександрі Миколаївні. Таїнство Вінчання звершено  в Свято-Михайлівському храмі села Драчинці.

В шлюбі народились двоє дочок Анна і Маряна.

З 1991 по 1997 рр. служив псаломщиком при Свято -Михайлівському парафіяльному  храмі села Драчинці.

 В 1996 році  поступив на навчання у Львівську  духовну семінарію яку закінчив в 2000 році .

21 листопада 1997 року  у свято Архістратига Божого Михаїла, за Божественною Літургією  в храмі села Драчинці висвячений в сан диякона єпископом Чернівецьким І Кіцманським Никоном (Калембер).

8 лютого 1998 року в Свято-Миколаївській церкві міста Кіцмань за Божественною Літургією  висвячений  в сан священика преосвященнійшим єпископом Чернівецьким і Кіцманським  Никоном (Калембер) і призначений настоятелем парафії на честь Перенесення мощей Святителя Миколая в селі Берегомет Кіцманського благочиння.

В 1998 році нагороджений набедреником і скуфією.

В 2000 році нагороджений камилавкою єпископом Чернівецьким і Кіцманським  Варлаамом (Пилипишин).

В 2011 році з благословіння Святійшого Патріарха Філарета нагороджений Золотим Наперсним Хрестом, возведений в сан протоієрея єпископом Чернівецьким і Кіцманським Марк( Гринчевський).

В 2012 році з благословіння Святійшого Патріарха  до дня Святої Пасхи нагороджений палицею .

 

 

 

 

Історія Свято-Миколаївської церкви село Берегомет

Кіцманського району         

Чернівецької області

      Серед розмаїття православних храмів Буковини, красується величний  новозбудований храм на честь Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця  Кіцманського благочиння. Настоятель храму людина віддана служінню Богу протоієрей Миколай  Красовський.

 

 

 

 

В красі  храму вкладена душа народу, прихожан, адже осново положниками Святого храму стали саме вони. На  сході  села було вирішено будівництво нового храму. На цю благородну справу і на освячення хреста під будівництво  дав благословіння преосвященнійший єпископ Чернівецький і Кіцманський Никон (Калембер). Освячення хреста звершив  обласний благочинний митрофорний протоієрей Іван Маковій у співслужінні настоятеля парафії ієрея Миколи Красовського та протоієрея Василя Олексюка. 

      Будівництво розпочалось в 1999 році і тривало десять років на кошти мешканців , парафіян. Храм розташований поруч з автомагістраллю. Багато сил,  віра в Бога, ентузіазм, наполеглевість  в будівництво церкви вклав  сільський  голова  Храпко Григорій  Васильович.

 

в 2009 році Свято -Миколаївська церква зібрала максимально велику кількість  людей, навіть  із сусідніх сіл, які прийшли  розділити радість освячення церкви,отримати благословіння в історичний день відкриття. На запрошення настоятеля прибули освятити храм архиєпископ  Варлаам (Пилипишин)Чернівецький і Кіцманський та архієпископ Іов  Тернопільський і Кременецький  з чисельним собором духовенства Чернівецько-Кіцманської єпархіїї.

 

     В тому ж   році відбулась ще одна знаменна подія в житті парафії. Фізичними силами, коштами, споруджено величну окрасу дзвіницю. Далеко, гучно і дзвінко, лунає дзвін церковних дзвонів встановлених на дзвіниці  за сприяння родини Храпко Ольги  її сина Івана та зятя Ярослава.

Щира молитва настоятеля, спів  церковного хору , звуки дзвонів возносять хвалу Господу,  щоб було ім’я Господнє благословенне від нині і до кінця віку.