офіційний сайт Кіцманської єпархії
Офіційний сайт Чернівецько-Кіцманської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату
вхід на сайт
 
Головна
Архієрей
Єпархія
Історія
Буковинські святині
Благочиння
Новини
Проповіді
Послання
Статті
Собор
Духовенство
Парафії
 
 
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ-пїЅпїЅпїЅпїЅ КіпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ
 
 
Розширений пошук
RSS новини
Нагору
Зробити закладку
 
 
Православна Буковина » Информация
ЗВЕРНЕННЯ.
 
Дорогі брати і сестри!

В газеті "Православна Буковина" № 2 за лютий місяць 2013 року, у статті " Як готуватися до Святого Причастя", оригінал якої був втрачений, і був замінений, людьми, що готували газету до друку, на статтю із інтернету з подібною назвою. Опублікована ж стаття містить інформацію, яка суперечить вченню Православної Церкви. А також в цьому ж номері видання "Православна Буковина" не було включено статті про "Архиєрейське служіння Єпископа Марка". Редакція газети просить у своїх читачів вибачення, і з розумінням ставится до вашого обурення.
Редакція газети "Православна Буковина"
 
"У БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТАХ ЗАКЛАДЕНИЙ ЯКИЙСЬ МЕРКАНТИЛЬНИЙ ІНТЕРЕС", - КОМЕНТАР МИТРОПОЛИТА ДИМИТРІЯ СТОСОВНО ЗАКОНУ "ПРО БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ"
 
"У БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТАХ ЗАКЛАДЕНИЙ ЯКИЙСЬ МЕРКАНТИЛЬНИЙ ІНТЕРЕС", - КОМЕНТАР МИТРОПОЛИТА ДИМИТРІЯ СТОСОВНО ЗАКОНУ "ПРО БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ"

"У БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТАХ ЗАКЛАДЕНИЙ ЯКИЙСЬ МЕРКАНТИЛЬНИЙ ІНТЕРЕС", - КОМЕНТАР МИТРОПОЛИТА ДИМИТРІЯ СТОСОВНО ЗАКОНУ "ПРО БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ"Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій дав ексклюзивний коментар для інформаційної агенції "Гал-інфо", у якому виклав свою особисту позицію та погляд Церкви на біометричну паспортизацію населення України.

«Звичайно, саме тільки слово «біометрія» говорить нам про те, що треба щось виміряти, дослідити, просканувати, а в цьому конкретному випадку йде мова про сканування людини. Вся інформація про людину - її фото, ім'я, вік, стать, адреса проживання, а найголовніше - фізичні параметри у вигляді відбитків пальців і сканування сітківки, - буде внесена у цей біометричний паспорт. Власне, тут невільно повертаєшся до теми кінця світу, адже Церква має певне бачення, як це буде відбуватись. Першою ознакою буде воцаріння однієї людини – це буде антихрист, людина, яка буде керувати світом і яка захоче всіх людей порахувати, дати кожному номер. Кажучи сучасною мовою, антихрист захоче вручити усім "паспорти". Однак Церква завжди застерігає, що людина створена вільною, а подібні способи контролю - це вже посягання на її свободу і методи схожі до тих, до яких вдаватиметься антихрист. Церква виступає проти цього тотального контролю над людиною.
 
ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПЕРЕДПЛАТА НА "ПРАВОСЛАВНИЙ ВІСНИК"
 
Видавничий відділ Київської Патріархії з радістю повідомляє про початок передплати офіційного друкованого видання УПЦ Київського Патріархату – журналу "Православний вісник Київського Патріархату".

Журнал "Православний вісник" почав виходити у 1946 році як часопис Львівської єпархії. Після деякої перерви відновлений в 1968 році стараннями Екзарха України митрополита Київського і Галицького Філарета (нині Патріарха Київського і всієї Руси-України). З 1992 року – офіційне періодичне видання Київської Патріархії. Виконує також функцію науково-богословського видання. Із кінця 2012 року (у зв'язку з державною реєстрацією видання) назву змінено на "Православний вісник Київського Патріархату".

Журнал виходитиме один раз на місяць – 12 раз на рік (в останню декаду кожного місяця).

Вартість передплати на місяць складатиме приблизно 10 грн. із доставкою (при передплаті на більший термін ціна буде дещо нижчою).

Звертаємо Вашу увагу, що передплата на січень триватиме лише з 18 по 20 грудня 2012 року.

На інші місяці можня буде здійснювати передплату з 18 грудня у будь-який час.

Передплатний індекс: 68475.

Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату
 
Храмове свято в Орошанах
 
14 Жовтня в день Пресвятої Покрови Богородиці в селі Орошани Кіцманського благочиння відбулось богослужіння з нагоди храмового свята, яке очолив Преосвященнійший владика Марк Чернівецький і Кіцманський, у співслужінні настоятеля храму митрофорного протоієрея Романа Маланія, митрофорного протоієрея Івана Василіва, протоієрея Миколи Красовського, протоієрея Романа Сухолиткого, диякона Василя Чебана. Святкове Богослужіння подарувало людям піднесений святковий настрій і щирі благословіння владики Марка. Слово подяки виголосив настоятель храму. Богослужіння завершилось многоліттям яке прозвучало із уст духовенства, хористів та всіх прихожан храму.ЧИТАТИ БІЛЬШЕ
 
 
«    Март 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
Февраль 2013 (1)
Январь 2013 (5)
Декабрь 2012 (2)
Октябрь 2012 (1)
 
 
Сайти УПЦ Київського Патріархату
Зв'язок з адміністратором
Храм Успіння Пресвятої Богородиці
Свято-Прокопіївський жіночий монастир
 
 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Каталог сайтов. Зарегистрировать сайт в каталог сайтов

bogoslov.cv.ua

ХРАМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ(Чернівці)

cerkva-snt.at.ua

Свято-Духівський храм УПЦ КП м. Дніпропетровськ

cerkva.te.ua

Галицький Гостинець. веб-сайт Каплицы на Галицькому Гостинці

 
 
 
 
Офіційний сайт Чернівецько-Кіцманської єпархії 2012 Пишіть нам pravosbuk@gmail.com